Twoja giełda zoo

Login :
Hasło :


Dołącz do nas ...

Giełdowe Relacje
  ROK 2017
  ROK 2016
  ROK 2015 [3]
  ROK 2014 [3]
  ROK 2013
  ROK 2012 [5]
  ROK 2011 [14]
  ROK 2010 [21]
   - Grudzień [4]
   - Listopad [5]
   - Październik [3]
   - Czerwiec [1]
   - Maj [1]
   - Kwiecień [3]
   - Marzec [2]
   - Luty [2]
  ROK 2009 [3]
  ROK 2008 [2]
  WSZYSTKIE [51]Jedna z relacjii ... zobacz jak jest na naszej giełdzie ...
  Przedświąteczna giełda zoologiczno akwarystyczna
  ROK 2010 ROK 2010 Grudzień

Już jutro czyli 21 grudnia 2010 odbędzie się przedświąteczna giełda zoologiczno akwarystyczna . Pomyślcie o prezentach pod choinkę dla swoich podopiecznych - dla psa o nowym posłaniu , dla kota o drapaku , dla rybek o pokarmie , roślinach i nowych ozdobach akwarystycznych. Pamiętajcie również o bezdomnych zwierzętach.

Pomóż psom ze schronisk!!!
Wiele psów schroniskowych, mieszkających w budach (a czasem bez bud) może ich nie przezyć. Nie damy domu każdemu, ale pies syty to pies silniejszy. Jeżeli więc mają Państwo możliwość zakupu karmy (suchej, puszkowanej) i przewiezienia jej do najbliższego schroniska, proszę to zrobić (z prośbą, aby była podawana w te zimne dni). Schroniskom przydadzą się również stare koce, pledy, kołdry, polary.

Jeżeli myślałeś o wzięciu psiaka, zrób to teraz. Być może uratujesz go przed okrutną śmiercią z zimna!!! A jeżeli nie możesz przygarnąć psa czy kota, podaruj mu chociaż woreczek karmy na te trudne dni. I stary koc!!!

Prosimy o przekazanie tego apelu dalej!!!
Możecie również przynieść coś na wtorkową giełdę przy ul Balickiej 56 a my przekażemy to do schroniska.

Przedświąteczna giełda zoologiczno akwarystyczna Przedświąteczna giełda zoologiczno akwarystyczna Przedświąteczna giełda zoologiczno akwarystyczna Przedświąteczna giełda zoologiczno akwarystyczna Przedświąteczna giełda zoologiczno akwarystyczna Przedświąteczna giełda zoologiczno akwarystyczna Przedświąteczna giełda zoologiczno akwarystyczna Przedświąteczna giełda zoologiczno akwarystyczna

 

 © 2012 Gieldazoo.pl wszelkie prawa zastrzeżone.